+420 493 555 555 / Po-Pá: 7:00 - 17:00

O nás

Jako ryze česká obchodní společnost s dlouholetou tradicí se již od roku 1999  zabýváme prodejem veškerých stavebních materiálů, zahradní architektury a souvisejícího sortimentu.

 

Kdo jsme

Jsme spolehlivá rodinná firma, která klade důraz na spokojenost zákazníka, a to jak v oblasti maloobchodu tak i velkoobchodu. V současné době patří naše stavebniny mezi největší ve východních Čechách s dvěma prodejními areály v Milíčevsi u Jičína a v Hořicích. Na našich prodejnách je Vám k dispozici inspirativní showroom a archcentrum, kde uvidíte ukázky realizace stavebních materiálů.  O Vaši maximální spokojenost se postará zkušený a vyškolený personál, který Vám rád poradí se správným výběrem materiálu pro Vaši stavbu.

 

Vynikající služby

V rámci naší činnosti provozujeme též vlastní autodopravu, díky které se maximálně umíme přizpůsobit Vašim požadavkům a získáváme tím jednoznačný náskok před konkurencí. Mezi další hlavní činnosti naší společnosti patří půjčovna profesionálního nářadí a lešení, k dispozici je Vám specializované fasádní studio a mnoho dalšího, které najdete v sekci „Služby“.

 

Naším cílem je v prvé řadě spokojenost zákazníka, která nás neustále motivuje k dalšímu rozvoji a růstu.